Konkurranse


Hei alle søte lesere,

 

Nå er det en god stund siden vi har hatt en konkurranse, så det er vel på tide å ha en nå. Det dere kan vinne en lik caps som Justin har, en hettegenser og et Justin Bieber dynetrekk.

 

 

 

Det eneste dere trenger å gjøre er:

1. Trykke på "lik" knappen nederst i innlegget. 

 

2. Skrive e-post adressen deres, så vi kan kontakte deg hvis du vinner. 

 

Det er viktig at dere gjør begge deler (!!) hvis ikke trekker vi bare en ny vinner. Vi kommer til å sjekke alt. Lykke til♥

 

//BIBSES

 

 

 

POSTED BY:

Ingvild.no@gmail.com <3

POSTED BY:

melissa99@hotmail.no

POSTED BY: Andrine_jdb

Åhhhh!! Har ønsket meg en sånn caps SÅ lenge :D Håper lykken min treffer denne gangen i en konkurranse da... ;P <3

e-post: aba.andreassen@hotmail.com

POSTED BY: Linnea

linnea.eidesen@gmail.com

POSTED BY: Onceabeliber.blogg.no

Aribaamir@gmail.com

POSTED BY:

beingsonali@hotmail.com

POSTED BY: Merethe Myklebust

merethe.myklebust@hotmail.no

Kortid er trekninga?? <33

POSTED BY:

E@famvik.com

POSTED BY: malin nyheim

e post: malin-angelica@hotmail.com <3<3

POSTED BY: Aurora

Aurora_fotball@hotmail.com

POSTED BY: Sarah

e-post: pham_hest@hotmail.com

POSTED BY: Malin

Malin.sivertsen@live.no :D

POSTED BY: Ingvild

inuzdays@hotmail.com

POSTED BY: pernille

per.fh98@gmail.com :)

POSTED BY:

sanelam95@hotmail.com

POSTED BY: Linn

linn@ramsfjell.net

POSTED BY: Ingeborg <3

vært morsomt å vinne ;)

POSTED BY: Therese

lindthc@hotmail.com :-) :-) :-)

POSTED BY: loveey

hafsa-1@hotmail.no

POSTED BY: Torbjørg

tb_fosse@hotmail.com

POSTED BY: Maren Strømmen

maren_raanes@live.no :)

Håper jeg vinner ♥

POSTED BY: NNS

norma.skretting@gmail.com

elsker bloggen deres<3

POSTED BY: Ingrid

Har likt! :) ingrid.omsted@live.no

POSTED BY: Benedicte

Gjort!:) kontakt mæ på face, hotmailen min har klikka:(

Benedicte Helen Liljebakk

POSTED BY: Carina bruun

Ååh, jeg er med :D wiii

Jeg har likt

carinab97@hotmail.com

POSTED BY: kaja storli

<3

POSTED BY: Malin

Malin.s.gjesdal@gmail.com

POSTED BY: Lisbeth Lystad

lbsl@live.no

POSTED BY: Ane

ane_flemf@hotmail.com

Gjort :D

POSTED BY: Hedda

heddadyba@gmail.com

POSTED BY:

keyty2009@hotmail.com

POSTED BY: Helene

Digger bloggen!! <3

Helenecm@hotmail.com

POSTED BY: Sandra

sandra.tito@live.com

POSTED BY: Claudia

cladi.blogg@live.no

POSTED BY: Maja <3

Majacelin@hotmail.no

POSTED BY: stine

stinee1999@hotmail.com

POSTED BY: Malin

malin-ul@hotmail.com

POSTED BY: May Torild

maytorild@hotmail.com

Når er trekninga?? ❤❤

POSTED BY: Yen

yendang97@hotmail.com

POSTED BY: Marte Ã…eng

marte999@live.no

POSTED BY: Edith

jeg er med! :D

edithhelland@gmail.com

POSTED BY: Silje

ÅÅeeh har alltid ønsket meg en sånn caps !!!!! Har så lyst til å vinne ! <3 Elsker bloggen deres !!!

POSTED BY: Linda

Linda-jeg@hotmail.com

POSTED BY: Mathilde

Mathilde_kristine@hotmail.com <3

POSTED BY: Vilde

Beliebervilde@hotmail.com eller vilde-1999@hotmail.com :)

POSTED BY: Amalie

amaliehest@live.no

POSTED BY: Andrea

jespanochtrolle@hotmail.com

POSTED BY: signe

epostadressen min er signe.l.kristiansen@gmail.com

POSTED BY:

ragnild.k@hotmail.com :)

POSTED BY: Hedda

heddaskyrud@yahoo.no<3

POSTED BY: Emily

Har likt innlegget på Facebook

Ymy@live.no :)

POSTED BY: Natalie

natalie_ellefsen@hotmail.com

POSTED BY: Isabel

isabelstormo@hotmail.com

POSTED BY: Mina

mina_ginni@hotmail.com

POSTED BY: alexandniss

nisrin.la@hotmail.com

POSTED BY: Karolina

HÅÅÅÅPER JEG VINNER! <3

kbelieber0@gmail.com

POSTED BY: Sirin

sirinkilie@hotmail.com

POSTED BY: Frida

fridaferiksen@hotmail.com

POSTED BY: Nora

1998nora@live.no Pleaase, hadde vært sykt kult å ha lik snapback som Justin <3:)

POSTED BY: Amalie

Amaliejmr@hotmail.com er min :)

POSTED BY: Gunn Malin

gunnms98@gmail.com

POSTED BY: Marte

martejeppedal@hotmail.com

POSTED BY: Caroline!<3

carosel98@hotmail.no <3

POSTED BY: Karen<3

Karenemilia2010@hotmail.com

POSTED BY: Emelie

Herregud! Så kult :D

emelie_johanne@hotmail.com

POSTED BY: Mathilde Hanssen

Mtilde@live.no

Never say never

POSTED BY: Amanda Johansen

:)

POSTED BY: Eirin Hammer

Her er flere å velge mellom er ikke så mye på mail..<3

EirinHammer@hotmail.com

https://www.facebook.com/eirin.hammer.127

tlf:97972891 call me ;)

POSTED BY: Marthe

marthe.97@hotmail.no

POSTED BY: Vilde

Vilde-odland@live.no

POSTED BY: Maria Opland

maria-opl@hotmail.om

POSTED BY: Negin

Negin9@live.no

POSTED BY: Tina Rikstaddal

tinariks@hotmail.com :-)

POSTED BY: Janne

janne020999@gmail.com C:

POSTED BY: Carina

carinaegeb@live.no

POSTED BY: Maria

Mariaoy@live.no

POSTED BY: Tora

tora.hesthammer@hotmail.no

POSTED BY: Camilla

camillalovestam@live.no

hadde betydd utrolig mye for meg om jeg vant! den capsen har jeg lett etter i måneder!! for han hadde den på i meet and greet i Madrid og det var der jeg møtte han så det hadde betydd så mye for meg hvis jeg fikk en lik!!

POSTED BY: Ksbf.blogg.no

Jaa<3

POSTED BY: Sofie Mjanger

So.fe14@hotmail.com

Er ikke så ofte innpå mailen, men hvis jeg vinner og ikke svarer kan dere sende meg en melding på mobilen 46957302 :)

POSTED BY: Hannabanana;)

Hannah@karmoyskolen.no :))

POSTED BY: Belieber

ingunn.trandem@hotmail.com

POSTED BY: une

une.martinsen@hottmail.no

<3 JB <3

POSTED BY: amaliemn99

Amaliemn@gmail.com

POSTED BY: Emilie ❤

emiliehardis@live.no <3

POSTED BY: Veronica

lucy-kosmos@hotmail.com

POSTED BY: Nina

nina_n@live.no

POSTED BY: Emilie

emilie_vgk@hotmail.no

POSTED BY: Mathilde

Mathilde_Andresen00@hotmail.com

POSTED BY: Amanda

amanda_nilsson1999@hotmail.com :)

POSTED BY: Silje

Email: Koz_fra_silje@hotmail.com

Facebook: silje åsly log

POSTED BY: Linnea

linnea_b_henriksen@hotmail.com

Jeg er med<3

POSTED BY: Lovise Øverås

lovise_overas@hotmail.com

POSTED BY: Nina

E-posten jeg bruker til vanlig er nina_n@live.no , men e-posten jeg har på facebook er ninann@live.no

POSTED BY: Hanna v b

Er meed!!:)

POSTED BY: mia

mia_kvanvik@hotmail.com

POSTED BY: Maren Tolpinrud

maren-t@online.no

POSTED BY: Tonje

tonje.bjornsengen@gmail.com

POSTED BY: Anna

Anna98bn@me.com

POSTED BY:

Heddanj@live.no

POSTED BY: Martine

Litt dumt at man må ha Facebook for å vinne en konkurranse!

POSTED BY: Liv Therese

Livtherese.a@gmail.com

POSTED BY:

hhorrem@hotmail.com

POSTED BY: Lisa

Lisa_sandsmark@hotmail.com

POSTED BY: Nadia Bieber

Åååååh! Den capsen har jeg lett etter overalt!!! Jeg ELSKER virkelig den capsen!! Jeg bare MÅÅÅÅ vinne!!! Det er det nermeste jeg kan komme på justin!

Nadiapedersen01@gmail.com

POSTED BY: Cecilie Blindheim Willumsen

Gjort :)

cecilieblindheim@hotmail.com

POSTED BY: Stine

Stine_n98@hotmail.com

POSTED BY: Linnea

linneasn@hotmail.com

Ooh !<3 digger capsen og alt! Håper bieber er på min side nå ;*

POSTED BY: Mariam

Anjumoslo@hotmail.com

POSTED BY: Kristin Finsland

kristin.finsland@hotmail.com

POSTED BY: Lilly

lilly.lura@gmail.com

Digger virkelig denne bloggen💜

POSTED BY: Nora

Elsker denne bloggen 💜

POSTED BY: Silje .....

Siljead@hotmail.com

POSTED BY: Annabrl

annabel.matsson@gmail.com

POSTED BY: celina

celina.b@live.no

POSTED BY: Nora

Noranaoum@yahoo.no

Elsker virkelig denne bloggen 💜💜

POSTED BY:

Jeg vet ikke om dere vet det, men det er ikke lov til å ha slike type konkurranser. Altså der hvor dere ber leserene om å like på facebook først.

POSTED BY: vida

Vidmante@live.no

Beste konkurransen ever!!

POSTED BY: Marita

Pusilmatho@live.no

POSTED BY: Pia Sofie Thosen

Sofiethorsen@hotmail.no <3

POSTED BY: Camilla

Åh har ønsker meg en sån caps Lenge lenge lenge hadde felt noen tårer vis jeg vant☺😉😍😘❤💚💓💗💜💙💛💙💜💗💚❤❤💚💗💜💙💛💙💛💛💙💙💜💜💜💜💗💗💗💚💚💚❤💓💓💓💓💓💓💚💗💗💜💜👌👍🙏

POSTED BY: Linn

linn-sommerseth@hotmail.com

Iiiiih :-)

POSTED BY: Sanne

Jeg er med! Sanne.karlsen@gmail.com

POSTED BY: karin

mail : karinhauen@hotmail.com

har likt innlget på facebook fyfaeen håper jeg vinner !!!<333 endelig ny konkuransse!:)

POSTED BY: Susanne J

Har ikke facebook, så får ikke likt det :( kan dere ha noen konkurranser der man ikke trenger å ha face?? Ville blitt glad for det :)

POSTED BY: Hafsa

EPOST: iretdog69@hotmail.com

Faen håper jeg vinner, har skikkelig lyst på den hettegenseren :)

POSTED BY: Marie

Marie.ovreberg@hotmail.no

POSTED BY: Renate

Gullbest_nikita@hotmail.com

POSTED BY: Oda

Oda.andrea@hotmail.com

POSTED BY: Nora rognstad<3

Norarognstad@gmail.com

mobil: 469199121 <3

POSTED BY: Victoria Stavsetra

victoriask@hotmail.no

POSTED BY: Emilie ❤

Emiliehardis@live.no ❤❤❤❤

POSTED BY: Marita Vallheim

maritavallheim@hotmail.com

POSTED BY: Muna

ilovejbandsg@live.com

POSTED BY: Berte

marita.tyh@hotmail.com

Jeg har ønsket meg alle disse tingene lenge nå <3

POSTED BY: Berte

berte682@gmail.com

Jeg har ønsket meg disse tingene kjempe lenge <3

POSTED BY: Heidrun

hei.k.a@hotmail.com

POSTED BY: Marianne :) :)

Marianne_turn@hotmail.com

POSTED BY: Frida Bieber :-)

frida.nas@gmail.com

Håper virkelig jeg vinner! <3

POSTED BY: Thea:)

thea.3@live.no :D

POSTED BY: Sofia Malik

sofiamalik99@yahoo.com

POSTED BY: Silja<3

siljasinmail@hotmail.com

Håper jeg vinner, siden jeg aldri vinner noen konkurranser! Elsker justin<33

POSTED BY: Trine

Trilin98@hotmail.com

POSTED BY: Andrine

andrinesa@live.no og tlf 46861305 :) sånn i tillfelle, vil helst at dere ringer :p

POSTED BY: Jaycel

jaycelbieber18@gmail.com

POSTED BY:

elise.lande.nisja@hotmail.com

POSTED BY: Mia Davidsen Heidenstrøm

miabieber98@hotmail.no

POSTED BY: Justinmedselena

Det er litt dumt... Siden alle som leser bloggen har jo ikkje Facebook :( jeg sier det ikke får å klage men sånn som meg... Jeg har ikke Facebook og jeg vil gjærne være med!! Håper dere forstår hva jeg mener og håper dere svarer!

POSTED BY: Vilde Convery

gatos@live.no

POSTED BY:

noramonsen@hotmail.com

POSTED BY: katharina

katharina.eik@live.no

POSTED BY: Sadaf

Sadaf_sharifi@hotmail.com

POSTED BY: Marcelina

marcec1998@gmail.com

POSTED BY: Aurora bergdal

aurora_bergdal@hotmail.com

POSTED BY: Line

linehuldra@hotmail.com <3

POSTED BY:

Kamillaskj@hotmail.com

POSTED BY: Nora

wigwam.123@hotmail.com

POSTED BY: Julie

Jufin99@hotmail.no

POSTED BY: Pravinna

Spravinna0912@hotmail.com

POSTED BY: Camilla Nomeland

Camilla-skeie@hotmail.com

POSTED BY: Shannon

shalci@hotmail.no

POSTED BY: Susanne <3

MÅ ha den capsen!!!

Sussemoren@live.no

Hadde vært bedre om dere kontaktet meg på facebook Susanne Bjørndal <3

POSTED BY: lisaam

Hei! ikke for å smiske eller noe men dere aner ikke hvor mye det betyr for meg om jeg vinner. jeg hadde besvimt av glede. jeg kødder ikke. VERSÅSNILL! Jeg ber dere<3 Jeg syntes jeg faktsisk jeg forjener å vinne. Jeg er den største belieberen dere kan finne! Jeg lover dere, hvis jeg vinner kommer jeg til å gjøre alt jeg kan for at dere skal komme på 1. plass på blogg.no!! Jeg bare takker dere på forhånd hvis jeg vinner!!! ELSKER DERE OG BLOGGEN. BESTE BLOGGEN EVER<3 Loveu!!

Epostadressen min er lisamsbieber.blogg.no

POSTED BY: emmy

emmymarie@live.no

POSTED BY: Maja brandbu

Mbrandbua@gmail.com

POSTED BY: Inger

inger_448@hotmail.com

POSTED BY: Tina

tinaabieber@live.no

POSTED BY: Helene

helenelian@hotmail.no

POSTED BY: Idunn

Med!

idunn.bieber@hotmai.com

Jeg kan også kontaktes på Twitter, @heyJustinLoveU :))

POSTED BY: Marion

marry13@live.no

POSTED BY: Silje Hansen

Gjort! :) jdbieber103@gmail.com

POSTED BY: Martine solvig jansen

msjansen@getmail.no

POSTED BY: Stine

Stine115@live.no

POSTED BY: guro

gmkletto@hotmail.com

POSTED BY: guro

gmkletto@hotmail.com vet ikke om den virker men på facebook finner du meg. Guro Marie Klette

POSTED BY: gabriela

Er med !!

Gabrielam104476@gmail.com

POSTED BY:

ema.cau@hotmail.com

POSTED BY:

Ingvild.ho@hotmail.com

POSTED BY: Ida haugen

idahaugen2@hotmail.com

POSTED BY: Emilie

emiliehhansen@hotmail.com

POSTED BY: Frezzh

astridrebekka@hotmail.com

POSTED BY: Smiith

zombee123@hotmail.com :)

POSTED BY: Veslemøy Midthun

veslagmidthun@yahoo.no

eller

vmidthun@yahoo.no

POSTED BY: Veronica Gudbrandsen

Veronicasmil@hotmail.com

POSTED BY: Nora

nora linnea nordbæk

nora.linnea.nordbaek@gmail.com

POSTED BY: Theresa

theresamazo@hotmail.no

POSTED BY: Hannah

Hannahlarsen@live.no

POSTED BY: zahra almayahi

Zahra9988@hotmail.com

POSTED BY: Thao Nhi

thaonhi.blogg@hotmail.com <3

POSTED BY: Malin

Malinhella@hotmail.com

Håper jeg vinner❤

POSTED BY: silje moen

siljemoen97@hotmail.com

:) har likt

POSTED BY: Marie <3

Marieleviksteinsvag@gmail.com

Har likt<3

POSTED BY: alisealiseludvigsen@live.no

aliseludvigsen@live.no

har likt

POSTED BY: Malin Larsen

malindl@hotmail.com

POSTED BY: Nadia Hoveland

Gjort :-)!

- nadiahoveland@live.no

POSTED BY: Simone Eiken

Gjort! :)

POSTED BY: tyyne

tyyne@live.no

POSTED BY: Oda Wormnes

Oda_camp@hotmail.com

POSTED BY: Emilie

emilieengen@hotmail.com

POSTED BY: Vilde Kaspersen

issis-power@hotmail.com

POSTED BY: HELENA SIMONSEN

Helenasimonsenbieber@hotmail.com

POSTED BY:

Linn12009@live.no

POSTED BY: Judith

judmoi@hotmail.com

POSTED BY: Ambar

ambarmobeen@hotmail.com

Håper virkelig jeg vinner capsen. :) <3

POSTED BY: Mina Vindenes Rundereim

Meeeeed!<3

minavindenes8@hotmail.com

POSTED BY: Rebecka

rebecka.haugerud@gmail.com

POSTED BY: ida

ida2000@hotmail.no

Vil sånn vinne! hadde blitt såå glad!

POSTED BY: MariaHaraldssøn

mariahar99@hotmail.com

Nr: 41357100 ( i tilfelle jeg ikke svarer på mail...) :D

POSTED BY: Anne Elisabeth Bruarøy

Ååh elsk, e-post adresse: aebru98@hotmail.com

POSTED BY: Monica's Verden

Prøver lykken

Ha en fin uke..

Str hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

POSTED BY: Maria

Er med :)

marjelenator@hotmail.com

POSTED BY: Ida marie

Er med :D

Idatf@hotmail.com

POSTED BY: Vilde Solberg

Done(:

Vilsee.blogg@hotmail.com

POSTED BY: Lene Aaøyen

leneaaoyen@live.no

POSTED BY: Lene

lene_hjelmeland@hotmail.com

POSTED BY: Love

Marte-f@hotmail.no

POSTED BY: Hedda Lohne

Herregud! Jeg har ønsket meg den capsen syykt lenge!<3

hedda.lohne@hotmail.no

POSTED BY: Elise

elise_angel_98@hotmail.com

POSTED BY: Sandra Olden

Epost: Sandra_olden@hotmail.no

POSTED BY: Hedda Lohne

hedda.lohne@hotmail.no

POSTED BY: Najma Bieber

najma_1999@live.no

POSTED BY: Nora Davidsen

noradavidsen@hotmail.no

POSTED BY: Marthe

tina-ba@frisurf.no :)

POSTED BY: Ida lothe fjellstad

Idadrew@live.no

POSTED BY: Farhia

Farhia1109@hotmail.com

POSTED BY: Lisa Marie Sveen

Elsker blogge deres !! <3

lisa.sveen@gmail.com

93839081

Lisa Marie Sveen

POSTED BY:

giantlover123@hotmail.com :)

POSTED BY: Silje .....

Siljead@hotmail.com

Elsker bloggen deres <3

POSTED BY: Madeleine

Navn: Madeleine Eriksen

Mail: madele1809@hotmail.com

❤❤❤❤

POSTED BY: Vanja Olsen

Åå for en fantastisk konkurranse! (:

Mail: vanja_olsen@hotmail.com

POSTED BY: Ingrid Maria K

MED!!!

ingridmariakr00@hotmail.com

POSTED BY: Big Belieber<3

Min Epost er habibicafe@gmail.com

POSTED BY: victoria

victoriasv@live.com

POSTED BY: Angelica Torp

angelicatrp@gmail.com

wii, dere har alltid fantastiske konkuranser<3

POSTED BY: Stine

stine115@live.no

POSTED BY: Hedda Lohne

håper jeg vinner!!!

hedda.lohne@hotmail.no

POSTED BY: Lene

Lene_097@hotmail.com

POSTED BY: :))

Mona.ota@live.no

POSTED BY: Silje

Facebook: Silje Åsly Log

Mail: Koz_fra_silje@hotmail.com

POSTED BY:

Maia3no2009@live.no

POSTED BY: Susanne

Susi.mooii@live.no

POSTED BY: Hedda Lohne

jeg er med og har gjort alt! æææ håper jeg vinner <3

hedda.lohne@hotmail.no

POSTED BY: Mylinh Tran Truong

Jeg har gjort alt! <3

mylinhtran6996@yahoo.no

POSTED BY: Amalie

Har ikke facebook :(( Ønsker meg den capsen buhuu ville likt den

POSTED BY: Someone

Har ikke facebook:/ emailen min er: officialmariagonzales@hotmail.com

POSTED BY: Danielle

Daniellekort97@gmail.com

omgomg jeg vil ha capen <33

POSTED BY: Celine

Er med :) ååhh, vil ha capsen <3<3<3

epost: celkr.evenstad@hotmail.com

POSTED BY: Thea Helen

er med!! theahoelen@gmail.com (-:

POSTED BY: Hedda Lohne

jeg er med!!

hedda.lohne@hotmail.no

POSTED BY: Hedda Lohne

jeg er med!

hedda.lohne@hotmail.no

POSTED BY: Karoline Johanne

karoline_yo@hotmail.com

POSTED BY: malin bieber nyheim

Med! Malin-angelica@hotmail.com

POSTED BY: Judith Aarhus

Juditha@hotmail.no <3

POSTED BY: Solveig Haugjord

SolveigHa.blogg@hotmail.com ♥

POSTED BY: Ingvild

ingvild_gjest@hotmail.com

//ingvild gjestemoen på facebook :))

POSTED BY: Margrethe Marken

e-mail: margrethemarken@live.no

Håper jeg vinner <3

POSTED BY: Emma Cecilia Johansen

email: emmajoh96@live.no face: Emma Cecilia Johansen

hvis jeg ikke vinner, kan dere gi link til hvor man kan kjøpe den capsen? :DD

POSTED BY: Ida Stryken Torgersen

Email: idaaa@hotmail.no

Facebook: Ida Stryken Torgersen

Håper jeg vinner

POSTED BY: Sarah

Sarah-00@live.no

POSTED BY: Iman Johnsen

Johnsen_ec94@hotmail.com <3

POSTED BY: Vårin Helmersen Vognild

vorin_vognild97@hotmail.com

POSTED BY: Martine Rambekk ♥

Martine.rambekk@gmail.com

:D <3

POSTED BY:

lene_hjelmeland@hotmail.com

POSTED BY: Susanne

susanne.kyllingstad@gmail.com

POSTED BY: Marit

perle-marit@hotmail.com

POSTED BY:

heiabrann99@hotmail.com


Navn:
Remember?

E-mail: (den kan bare jeg se)

URL/Blogglink:

Kommentar:

Tilbake til forsiden!